Aryasoft Bilişim Teknolojileri,

2019 yılında Ankara’da kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Her büyüklükteki işletmeye veri odaklı çözümler sağlama konusunda uzmanlaşmış lider bir veri tabanı danışmanlık firması olan Aryasoft’a hoş geldiniz.

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için verilerin gücünden yararlanan, tutkulu, deneyimli ve kendini işine adamış veritabanı danışmanlarından oluşan bir ekibiz.

Aryasoft Bilişim Teknolojileri olarak, müşterilerimiz için sunduğumuz teknolojik çözümlerle onların iş süreçlerini optimize ederek, sektörümüzde tanınan bir marka haline geldik. Bugün itibariyle, müşterilerimiz arasında büyük ve kritik veriye sahip bankalar, ödeme sistemleri, çok uluslu firmalar ve kamu kuruluşları bulunmaktadır. Müşterilerimizle birlikte başardığımız sayısız başarılı projelere bulunmaktadır.

Aryasoft’un kuruluş amacı, katma değerli kaynaklara/uzmanlara ulaşmanın zorlaşması ve teknik ekipleri bir arada tutmanın zorluğunu fark edip, çözüm olarak “ihtiyacın olduğu kadar kulan o kadar öde” mottosuya yola çıkmıştır.

Bu amacımızı gerçekleştirmek için, müşterilerimize en güncel -teknolojik- çözümleri sunarak, iş süreçlerini kolaylaştırmak, verimlilikleri artırmak ve işlerine odaklanmalarını sağlamaktayız. Bu amaca uygun olarak sektör bağımsız kazanmış olduğumuz tecrübemizi müşterilerimize aktarmaktayız.

Misyonumuz, müşterilerimizin verilerinin tam potansiyelini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Veri kalitesini artırma, süreçleri kolaylaştırma ve iş büyümesini destekleyen içgörüler elde etme fırsatlarını belirlemek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Zamanında ve bütçe dahilinde yüksek kaliteli işler sunmaktan gurur duyuyor ve olağanüstü müşteri hizmeti ve desteği sağlamaya kararlıyız.

Vizyonumuz, müşterilerimize en yenilikçi ve en iyi teknolojik çözümleri sunarak, sektörümüzde lider olmak hedefimizdir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için takip ettiğimiz stratejiler ve yeniliklerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.

Değerlerimiz, müşteri odaklılık, kalite, yenilikçilik, dürüstlük, etik değerler, işbirliği ve çalışanların gelişimi, şirketimizin temel değerleridir. Genç mühendislerimize yatırım yapıp güvenerek ekip ruhununu yaşatmak istiyoruz. Bu değerleri benimseyen çalışanlarımıza en iyi imkanları sunuyoruz.

Sertifikalarımız

sertifikalar
Veri odaklı hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Aryasoft Bilgi Teknolojileri Hakkımızda

Aryasoft olarak, her işletmenin benzersiz veri ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin amaç ve hedeflerini anlamak için zaman ayırıyor ve özel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş çözümler geliştiriyoruz. Ekibimiz, veritabanı mimarisi, veri modelleme, performans optimizasyonu ve güvenlik dahil olmak üzere veritabanı tasarımı, uygulaması ve yönetiminin tüm yönlerinde uzmanlığa sahiptir.

İster yeni bir veritabanı sistemi uygulamak isteyen küçük bir işletme ister veritabanı optimizasyon hizmetlerine ihtiyaç duyan büyük bir kuruluş olun, Aryasoft size yardımcı olacak uzmanlığa ve deneyime sahiptir.

Can Kaya

KURUCU